دستگاه آب شیرین کن برای ساختمانها و برجهای مسکونی

دستگاه های آب شیرین کن ساختمانی ارمندآب قابل نصب در مجتمع های مسکونی، هتل ها ، بیمارستانها ، رستورانها ، سایت های پروژه های اجرایی و مراکز آموزشی به ظرفیت 12 تا 96 مترمکعب در روز جهت بهبود کیفیت آب آشامیدنی کشور تولید گردید

Template 1

دستگاه قابل حمل آب شیرین کن کانتینری

دستگاه های آب شیرین کن کانتینری مجموعه تولید و بسته بندی آب سالم در یک کانیتر 20 فوت است که قابلیت تولید 170 عدد بطری 20 لیتری معادل 3400 لیتر آب در روز را دارد ایستگاه آب کانتینـری از نظر بــرق خـودکفـا بــوده و برق آن توسط یک ژنراتورگاز یا سیستم خورشیدی فراهم می شود.

Template 2

ایستگاه آب شیرین کن

طرح احداث ایستگاه های آب ثابت و سیار جهت ارائه آب فرآوری شده بروش اسمز معکوس را اجرا و اولین ایستگاه آب فرآوری شده مدرن ، مطابق با استانداردهای روز جهانی را بمنظور فروش آب سالم ، استرلیزه با املاح مفید توسط ارمند آب اجرا شد

Template 3

دستگاه های آب شیرین کن صنعتی برای شهرها، روستاها و مجموعه های بزرگ

در راستای تامین نیاز شهرها و روستاهای ایران به آب آشامیدنی سالم ارمند آب از شرکت های دولتی و خصوصی جهت طراحی ، ساخت، نصب و بهره برداری دستگاه آب شیرین صنعتی (شهری) با ظرفیت بیش از 10000 متر مکعب در اقصاء نقاط کشور دعوت به همکاری می نماید

Template 4

ایستگاهای آب شیرین کن

 

شرکت ارمند آب اولین طراح و سازنده دستگاه های تصفیه آب در ابعاد متوسط و بزرگ در ایران می باشد
براساس سوابق اجرای پروژه های فراوان برون مرزی و همچنین دانش فنی کارشناسان خبره خود تصمیم به حل معضل آلودگی و کیفیت آب در نقاط مختلف ایران گرفت .

 


در این راستا ، طرح احداث ایستگاه های آب ثابت و سیار جهت ارائه آب فرآوری شده بروش اسمز معکوس را اجرا و اولین ایستگاه آب فرآوری شده مدرن ، مطابق با استانداردهای روز جهانی را بمنظور فروش آب سالم ، استرلیزه با املاح مفید به عنوان طرح نمونه در منطقه کیانمهر- مهرشهر کرج جهت پوشش به 1800 مشتـرک احداث نمود

 

از آنجا که این طرح برای رفع مشکل کمبود آب سالم در کشور اجرا شده به شرکت ارمند آب به عنوان اولین سازنده ایستگاه آب در ایران  به افرادی که مایل به تاسیس ایستگاه آب در اقصاء نقاط کشور هستند پیشنهاد همکاری در زمینه ساخت، نصب  تجهیزات و آموزش برای بهره برداری ازایستگاه آب شیرین کن را ارایه می دهد.

مشخصات ایستگاه آب

فضای مورد نیاز ایستگاه : حداقل40 و حداکثر 60 متـر مربع
ظرفیت واحد تصفیه آب : حداکثر 800 عدد بطری 20 لیتردر هر12 ساعت کاری

براساس تجارب موجود در بازار ایران هر واحد خانواده 4 نفره بطور معمول درهفته 3 بطری 20 لیتری آب مصرف خواهد نمود . بنابراین هر ایستگاه آب می تواند تامین آب درحدود 1800 خانــوار و یا تقــریبا 8000 نفر را عهــده دار گردد. خاطر نشان میگردد که با پاره ای تغییرات جزئی می توان ظرفیت آبرسانی ايستگاه را به حدود3000 خانوار و یا 12000 نفر افزایش داد

 طرز کار واحد تصفیه آب

کلیه تجهیزات مجموعه شامل واحد تصفیه ، واحد استریل و پرکن بطریها و همچنین بسته بندی تمام استیل است . آب ورودی از طریق مخزن اولیه وارد سیستم اسمز معکوس و در نهــایـــت آب تصفیه شده وارد مخزن ثانویه شــده و قبــل از ورود به دستـگاه پـر کن بطریهــا ،توسـط لامپ یو وی ضد عفــونی میــگردد. استریل کردن بطریها به 2 طریق قابل ارائه می باشد:

ـ استریل نمودن توسط آب کلر و شستشـو با آب ضدعفونی شده توسط
یو وی

ـ ضدعفونی بطری ها توســـط گــاز ازن . خاطر نشان ميگردد که در این روش بطریها ی ضدعفــونی شــده بمدت طولانی تری استریل باقی خواهند ماند.
بطریهای ضد عفونی شده بلا فاصله توسط دستگاه پر کن پر شده و سپس توسط سر زن استریل در پوش خورده و درب آن توسط لفاف خاص شرینگ میگردد.

 On-Line
آزمایشگاه 

در صورت درخواست ، هر ایستگاه آب میتواند به يک مجموعه نشاندهنده مقادير مربوط به پارامترهای اصلی آب مجهزگردد. دستگاه مذکور که اخیــرا توسط شرکت ارمند تکمیل و عرضه گردیده است همانند یک آزمایشگاه عمل نموده و آنالیز پارامترهای مهم آب خروجی از دستگاه را ارائــه مينمايد. در حــال حاضر با تــوجه بــه اهمـيت مــوارد ، پـارامتـرهـای زیـر تـوسـط دستـگاه قــابل اندازه گيری است:
- نیترات
- سدیم
- کلر
- سختی آب
pH ـ
 TDS ـ کل جامدات محلول در آب

نتیجتا کليه مشتریان ایستگاه از نحوه کار سیستم تصفیه و همچنین کيفيت نهايي آب خروجی پس از عملیات تصفیه توسط دستگاههای ایستگاه آب آگاه خواهند گردید.

 بازاریابی

قبل از شروع و افتتاح ایستگاه آب ، پیشنهاد میگردد که صاحب مجموعه بازاریابی لازم جهت اخذ حداقل 1000 مشترک را انجام داده و بتدریج مشترکين خود را تا 1800 خـانوار افــزايش دهد. کـار بـازاریـابــی را می توان با آگهی های تبلیغاتی و همچنین ارسال ویزیتورهای تعلیم دیده به درب منزل اهالی محل انجام داد. ویزیتورها می توانند تا با آگاهی و اطلاع رسانی مناسب به ساکنين ، اهالی محل را از مزایای استفاده از آب سالم مطلع نموده و آنها را به داشتن اشتراک ترغیب نمایند.

اهداف بازاريابی ميتواند با تهيه بروشورهای اطلاعاتی، که توسط ویزیتورهای تعلیم دیده به اهالی محل ارائه خواهد گرديد، بخوبی تامين شده و مالک ایستگاه می تواند سریعا" به اهداف بازاریابی خود دست يابد
فروش آب به مشترکين می تواند مستقیما" از طریق ایستگاه آب انجام گرفته و یا بطریها به درب خانه مشترکین تحويل گردد.

بعلت مشکلات عدیده حمل ، توصیه میگردد تاجهت توزیع آب به درب خانه مشترکین از سيستم مستقلی استفاده گردد.

 مزایای ایستگاه آب

ـ تولید آب سالم ، بهداشتی و ارزان بعـلت حــذف شبکه حمل و نقل و توزیع از نقاط دور
ـ عرضه مستقیم آب بلافاصله پس از تولید به مشترکین
ـ کارآفرینی برای اهالی محل در امر تولید و توزیـع
ـ قابلیت طراحی مدولار و افزايش ظرفيت تا 4 برابر در همان فضای اوليه
ـ عرضه ساير محصولات مرتبط با آب
ـ آشنایی و عرضه آب های آشامیدنی خاص
ـ نصب ، بهـره بـرداری و نـگهداری ســاده و قابل جابجاییآخرین اخبار

افتتاح اولین ایستگاه ارمند آب
شرکت ارمند آب اولین ایستگاه از اين نوع را در شهرک کیانمهر کرج در نزدیکی تهران... ادامه مطلب
تاریخ: 10/08/2010

افتتاح آب شیرین کن ورامین
آب شیرین کن قرچک ورامین با حضور جناب آقای پرویز فتاح وزیر نیرو در تاریخ بیست... ادامه مطلب
تاریخ: 16/06/2009


محصولات ما

Join Us On Facebook